Human Resource

Human Resource

Bu ülkelerin başlıcaları Rusya, Ukrayna, Lituanya, Letonya ve Türkî Cumhuriyetleri’dir. Pencere ve kapı sistemlerinin ses ve ısı yalıtımını sağlıklı olarak yapabilmesi ve işlevini yerine getirebilmesi, sistemde doğru ve kaliteli conta kullanılması ile mümkündür.

Sentetik kauçuklar arasındaki en doğru hammadde olan Etilen Propilen Dien Monomer (EPDM)’ir. Çünkü güneş-hava oksidasyonuna, ozon çatlamalarına karşı mukavemete, +130 C -70 C arası sıcaklıklarda, aşırı rüzgâr basıncında sistemdeki sızdırmazlık için gereken kalıcı deformasyon değerlerine sahip olan tek conta EPDM kauçuk contadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

  • Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı çalışma tarzını benimsemiş bireyleri istihdam etmek.
  • Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, şirket hedeflerini bireysel hedefler olarak görüp, çalışanlarımızın gelişimini şirket gelişimiyle paralel tutmak.
  • Her bir çalışanımızı iç müşterimiz kabul edip, gerek mesleki ve gerekse sosyal desteği eğitimler, öneri sistemi ve sosyal faaliyetler yoluyla sağlamak.
  • İnsan Kaynakları Departmanı uygulamalarıyla, sektördeki lider konumumuzu perçinleyip, meslektaşlarımıza başarılı bir örnek teşkil etmek.

Nabat Group'ta çalışmak istiyorsanız career@nabat.com.tr adresine CV'nizi gönderebilirsiniz...