Arama
Kurumsal
Nabat Group Ltd

Yarım asırlık tecrübeye sahip NABAT GROUP LTD, Alüminyum, PVC Kapı ve Pencere Sistemleri için PVC ve Poliamid Isı Bariyeri, EPDM Conta, TPV Conta, EPDM Enjeksiyon Köşe Contaları, Otomotiv Sanayi ve Gemi Sanayi Contalarının uluslararası kalite ve standartlarında üretimini yapıp dünyanın farklı bölgelerine tedarik ve ihraç eden küresel bir markayız.

Bursa Yenice Organize Sanayi Bölgesinde ve Serbest Bölgede toplam 12 000m2 arazi üzerinde 5 600m2 kapalı alanda kurulu 2 700 ton PVC Isı Bariyeri üretim kapasite ile bu alanda lider olan ve toplamda 8 000 bin ton kapasite ile ülkemizin ve dünyanın en önemli üreticilerinden biriyiz.

Sürekli kendini yenileyerek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazara sunduğu inovatif ürünler ile sektöründe her zaman öncü olan NABAT GROUP LTD;  Avrupa, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Asya, Orta Doğu ve Avrasya da 36 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Hammadde girişinden sevkiyata kadar tüm süreçleri takip ve kontrol edebilecek kalite kontrol sistemimiz ve laboratuvarımız en modern donanım ve cihazlarla donatılmıştır. Bu laboratuvarda üretilen ürünlerimizin kalitesi sürekli takip edilmekte.

  • 17+ yıllık tecrübe
  • 34+ ülkeye ihracat
  • 280+ kalifiyeli çalışan
  • 450+ ürün çeşidi
NABAT GROUP LTD OLARAK
Misyon ve Vizyon
Misyon
Yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak.Vizyon
Küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı üretim yapmak.
Nabat Group sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close